Turnieje weekend

Grupa Czerwona:

Sobota, Turniej ŚZPN w Skarżysku. Zbiórka zawodników o godz. 7.45 parking Kolporter Arena. Powołani wszyscy zwodnicy, trener Marek Parzyszek. Należy zabrać komplet Patrick, obuwie halowe. Transport finansowany ze środków KKP Korona.

Grupa Żółta:

Sobota, Turniej towarzyski w Starachowicach ul. Szkolna. 2 drużyny Korony. Zbiórka zawodników o godz. 8.15 parking Kolporter Arena. Należy zabrać komplet Patrick, obuwie halowe. Powołani zawodnicy: Nawara, Obarski, Osóbka, Smolarczyk, Latała, Kuziel, Sarnat, Schmeidel, Wojniak, Nowak, Pasternak, Jamrożek, Wiewióra. Trener, Marek Szabla. Rodzice pokryją koszt startowego 20 zł/os. Proszę o odliczone pieniądze. Transport finansowany ze środków KKP Korona.

Przewidywany powrót do Kielc ok. 15.00

Grupa rocznika 2010

Niedziela turniej towarzyski w Kielcach, hala ze sztuczną nawierzchnią ul. Wschodnia, 2 drużyny Korony. Zbiórka zawodników godz. 9.30 na obiekcie. Należy zabrać komplet Patrick, obuwie halowe lub turfy. Powołani zawodnicy: Wiewióra, Pasternak, Jamrożek, Nowak, Łach, Smolarczyk, Obarski, Fluder, Szczęsny, Kaczmarczyk, Sabat, Fugiel. Trener Marek Szabla. Rodzice pokryją koszt startowego 30 zł/os. Proszę o odliczone pieniądze. Turniej potrwa do godz. 14.00

W razie niedyspozycji proszę o informacje do trenerów prowadzących.