Karnety na mecze Korony Kielce

Przekazuję informację dotyczącą zakupu karnetów na nowy sezon.

Karnety dla zawodników KKP będą sprzedawane na takich samych zasadach, jak na rundę wiosenną 2018/2019. Zawodnicy 10 zł, opiekunowie 100 zł (może być 2).Zawodnicy poniżej 13 roku życia muszą mieć przynajmniej jednego opiekuna pełnoletniego!!!!!

Proszę o wyznaczenie po jednej osobie z grupy rodziców w celu przygotowania listy osób chętnych do zakupu , podobnie jak w poprzednim sezonie.  Listy wraz z pieniędzmi należy przekazać do Pani Wiktorii Materek na sekretariat klubu Korona S.A.

W przypadku zawodników poniżej 13 r.ż, jeśli rodzic nie będzie kupował karnetu, a opiekę przejmuje inna pełnoletnia osoba, potrzebne będzie wypełnienie oświadczenia.

Listę oraz załącznik z wymaganą zgodą prześlę do osoby, która będzie zbierać zapisy. Proszę o kontakt e-mail.

W razie pytań jestem do dyspozycji na jutrzejszym treningu.