Sprawy organizacyjne

Na stronie KKP Korona Kielce została opublikowana lista zawodników, którzy zostali zakwalifikowani do grup treningowych Kieleckiego Klubu Piłkarskiego "Korona" na nowy rok szkolny 2018/2019. Proszę o zapoznanie się z informacją. Jak informowaliśmy wcześniej dla chłopców grupy żółtej oraz czerwonej KKP Korona przygotował w dniach 12-18.08 W Chotowej obóz letni. Koszt obozu wynosi 630 zł. Karty na obóz zostaną rozdane Państwu na czwartkowych zajęciach treningowych.

W czwartek odbędzie się również krótkie spotkanie trenera Marka Szabli z rodzicami grup.

godz. 16.15 grupa "czerwona", godz.18.45 grupa "żółta"

We wtorek są dwa mecze Reprezentacji Polski kobiet i mężczyzn, 15.30 w Kielcach oraz 18.00 w Warszawie. Trening wtorkowy jest odwołany. Zapraszamy na stadion w Kielcach oraz przed telewizory.

W sobotę w Rytwianach odbędą się finałowe turnieje ŚZPN. Prawo udziału wywalczyły drużyny KKP Korona 1 oraz KKP Korona 3. Listę zawodników powołanych oraz szczegóły organizacji wyjazdu podamy w czwartek na stronie futbolowo.